• Пълен работен ден
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 21 дни

ГОТВАЧ ТОПЛА/ СТУДЕНА КУХНЯ

ДЕ-ДЖОРДЖО ЕООД България, София

Пет звезден ресторант търси да назначи ГОТВАЧ ТОПЛА/СТУДЕНА КУХНЯ

Задължения:

-Осигурява качествена и навреме издадена храна спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции;
-Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна;
-Внимание към детайла
- Спазване на фирмените стандарти
- Осигуряване на отлично обслужване на клиентите

Изисквания:

-Подходящо образование-дипломи и сертификати за образование и квалификации;
-Минимум 3 години опит на подобна позиция;
-Познания за приготвяне на българска,италианска и европейска кухня;
-Владеенето на италиански и/или английски език е сериозно предимство
-Комуникативност и умение за работа в екип;
-Готовност за интензивна работа;

Условия на работа:

-Трудов договор
-Атрактивно и редовно заплащане
-Отлична работна среда в модерна оборудвана по европейски стандарт кухня

  • Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.