• Пълен работен ден
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 2 месеца

Спедитор на Международен Транспорт.

ЕСТРЕЯ ТРАНС ООД България, София

Естрея Транс ООД е основана през 2006г. и е една от водещите компании в областта на международния транспорт, спедиция и логистика.

Във връзка с разрастване на дейността, търсим да назначим отговорни и позитивни личности, с амбиции за работа в динамична среда и приятелска атмосфера.

Предлагаме възможност да станете част от нашия млад и амбициозен екип от професионалисти.

Основни отговорности:
- Активно и целенасочено разработване на пазара на транспортни и спедиторски услуги и разширяване позициите на фирмата.
- Непрекъснато създаване и поддържане на дълготрайните взаимоотношения с клиенти на фирмата.
- Спедиране на комплектни и групажни товари.
- Изготвяне на оферти.
- Договаряне на цените и условията на транспорт с превозвачите.
- Организиране и управление транспорта на товарите, заявени от клиенти.
- Самостоятелно вземане на решения и свобода на действие.

Изисквания:
• Владеене на Английски език. Владеенето на втори чужд език е предимство.
• Търговски умения.
• Безупречна езикова култура.
• Способност за водене на преговори с клиенти и подизпълнители.
• Отлични комуникативни способности, умения за работа в екип.
• Умения за работа с MS Excel, MS Word, MS Office, Internet.
• Внимание към детайлите при изпълнение на работните задължения.
• Отговорност и организираност.
• Амбиция за постигане на поставените цели.
• Инициативност.
• Дългосрочни намерения.

• Опитът е предимство.

Документи за кандидатстване:

- Актуална автобиография със снимка.

Конфиденциалността на всеки кандидат е гарантирана!