• Пълен работен ден
  • 1500-2200 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 2 месеца

Продавач - консултант

Смарт Бейби ООД България, София

Smart baby е български бранд, вдъхновен от неспирното желание на децата да учат. Ние осигуряваме на български пазар достъп до образователни и занимателни играчки, създадени от естествени материали, както и материали по метода „Монтесори“. Утвърдените с годините способи и неоспоримите резултати на учениците на този педагогически модел ни дават увереност, че с тези играчки може да подготвим малкото дете за големия свят. Повече за нас може да намерите ТУК.

Желанието на нашия млад и амбициозен екип е да разшири търговската си мрежа, като разкрием фирмен магазин в гр. София. За целта търсим енергичен и приветлив професионалист на позицията Продавач-консултант.

Основни отговорности:

• Консултиране и обслужване на клиентите в търговския обект любезно, търпеливо и компетентно;
• Отлично познаване на качествата и характеристиките на предлаганите продукти;
• Работа с пари, касов апарат и специализиран софтуери за продажби;
• Подготовка и изпращане на поръчки, заявени през онлайн магазина;
• Управление на склада към търговския обект;
• Следене на стоковите наличности, извършване на инвентаризация;
• Подреждане на витрини и щандове, грижа за търговския вид и хигиена в магазина;
• Поддържане и администриране на фирмения профил в социалните мрежи;
Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Отлични комуникационни умения;
• Компютърна грамотност (Microsoft office);
• Ведро и приветливо отношение към работата и клиентите;
• Опит на сходна позиция ще се счита за предимство;
• Опит в работата с деца и/или по метода „Монтесори“ ще се счита за предимство;
• Опит с Microinvest и Excell ще се счита за предимство;
Ние Ви предлагаме:
• Трудов договор и осигуровки;
• Конкурентно възнаграждение;
• Въвеждащо фирмено обучение;
• Коректно отношение;
• Централна локация в близост до метро;

Присъединете се към семейството на Smart baby! Очакваме Вашата кандидатура със CV и актуална снимка.
Вашите лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на този подбор.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.