• Пълен работен ден
  • 2500-3500 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 2 месеца

Монтажник дограма с английски в Белгия

Виста Експорт ЕООД Белгия,

Фирма "Виста Експорт ООД", търси да назначи монтажници на алуминиева дограма и окачени фасади на безсрочен трудов договор,с възможност за чести и продължителни командировки в Белгия, във връзка с увеличаване на капацитета и обхвата на дейност.

Отговорности:
1. Извършва монтаж и ремонт на дограма и окачени фасади
2. Спазва определени технологични и качествени изисквания
3. Отговаря за опазването на материалната база

Изисквания:
1. Завършено средно образование
2. Шофьорска книжка
3. Владеене на английски или немски език - задължително!
4. Опит в монтажа на дограма - минимум 1 година
5. Лична отговорност и дисциплинираност
6. Умение за работа в екип
7. Лидерски и организационни качества

Ние предлагаме:
1. Отлично заплащане
2. Транспорт
3. Квартира
4. Възможност за развитие , както в професионален, така и във финансов план.
5. Възможност за често прибиране в България