• Пълен работен ден
  • 1000 лв/месечно
  • Мениджмънт
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 14 дни

Мениджър проекти

ПРЕФЕРЕНЦИЯ ООД България, Варна

Желаете да се развивате в сферата на маркетинга? Определяте се като организирана и отговорна личност?

Тогава нашето предложение е точно за Вас!

Наш клиент, работещ в сферата на маркетинговите проучвания, специализиран в проучванията тип „Таен клиент“, желае да присъедини нов член към своя екип, който да заеме позиция „Мениджър проекти“.

Задълженията към позицията включват:
• Подготовка, управление и контрол на проекти спрямо изискванията на клиентите.
• Осъществяване на устна и писмена комуникация с клиенти във връзка с техните проекти и съдействие при анализ на резултати от проучванията.
• Управление и контрол на бюджети, свързани с осъществяването на проектите.
• Изпълнение на основни управленски функции в екипа.
• Изпълнение на други конкретно възложени задачи, обвързани с позицията.

Вие можете да станете част от екипа, ако:
• Имате завършено висше образование.
• Притежавате опит на подобна позиция.
• Умеете да организирате и приоритизирате своите ангажименти.
• Притежавате отлични умения за работа с Office Pack.
• Притежавате отлични граматически познания по български език.

В замяна на това, работодателят ще Ви предостави:
• Работна седмица от понеделник до петък с работно време от 9:00 до 18:00ч и почивка по време на празници.
• Осигуровки върху действителните условия на труд.
• Коректно заплащане, нарастващо съобразно опита и развитието Ви.
• Възможност за професионално и кариерно развитие.
• Приятелска работна атмосфера.

Считате, че отговаряте на посочените изисквания и условията на труд Ви удовлетворяват?
Тогава кандидатствайте, като ни изпратите Вашите: CV с актуална снимка и мотивационно писмо. Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Конфиденциалността и защитата на личните данни е гарантирана.
Работата на „Преференция“ по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2318/14.07.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.