• Пълен работен ден
  • 1500 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 21 дни

Специалист разработка на нови продукти

Симетри Капитал ЕООД България, София

Симетри Капитал е фирма за продажба онлайн с повече от 15 години присъствие на пазара. Търсим сътрудник с афинитет към разработка и графично оформление на нови продукти. Основната задача е дизайн и развитие на спортни облекла, които активно се продават онлайн в САЩ и Европа. Опит в областта на търговията е желателен, но не задължителен. Позицията е за пълен работен ден, но е и подходяща за студенти 2-ра или 3-та година на непълен работен ден с възможност да прерасне в пълен след дипломиране.

Задължения:
- работа в екип за разработка на нови продукти и реализиране на канали за дистрибуция
- Digital marketing - промотиране на продукти и оптимизация на присъствието ни на пазара
- проучване на пазара и асистиране в различни проекти

Изисквания:
- креативна, динамична и позитивна личност, безупречна работна етика и висока отговорност и самодисциплина
- компютърна грамотност (MS Office и Internet), Photoshop
- интерес към продажби по интернет и грамотност относно социалните мрежи
- отлично писмено и добро говоримо владеене на английски език (B2-C1)
- отлично владеене на говорим (без жаргон и диалект) и писмен български език
- опит в дизайн и разработка на облекла и продукти в козметичната индустрия
- желание за развитие и придобиване на нови знания

Какво предлагаме:
- работа в утвърдена фирма с повече от 15 години присъствие на пазара
- професионална работна атмосфера и възможности за развитие
- работата е подходяща за студенти с възможност за работа 2 пълни дни в седмицата
- удобно местоположение в бизнес сграда в ж.к. Студентски град, на основен булевард, близо до УНСС (с място за паркиране); позицията не е за работа от вкъщи.

Разглеждаме кандидати само с приложени CV и мотивационно писмо, написани на английски език.