• Пълен работен ден
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 12 дни

ШЛОСЕР-МОНТЬОР

ЕН ЕР КОНСУЛТИНГ ЕООД България, София

"Ен Ер Консултинг" ЕООД е нова бързоразвиваща се компания, която цени своите служители. Ние сме специализирани в ремонта и поддръжката на превозни средства и в други специфични дейности и услуги. Наши клиенти са големи международни компании. Във връзка с разширяване на нашата дейност търсим да назначим квалифициран и мотивиран специалист за длъжността:

Основни функции и задължения

  • Изпълнява шлосерски операции и извършва монтаж, демонтаж и ремонт на различни видове съединения, възли, механизми, машини и съоръжения;
  • Разчита техническа документация, включваща конструктивни чертежи за сглобяваното изделие, спецификация на детайлите, участващи в конструкцията, паспорти на изделия, технически и експлоатационни изисквания, технологични карти и схеми за сглобяване;
  • Избира и работи с подходящите за изпълнение на трудовата задача шлосерски, монтьорски и измервателни инструменти, уреди и приспособления.
  • Развива и завива винтови съединения, извършва монтаж и демонтаж на машини, линии и съоръжения в производствените участъци, сглобява и разглобява съединения;
  • Прави измервания с линеен или ъглов нониус, микрометрични, лостово-механични и др.; специални, високопроизводителни и автоматични измервателни уреди, уреди с висока степен на точност, както и електронни измервателни и диагностични уреди в съответствие с особеностите на машините и съоръженията;

Изисквания към кандидата

  • Средно/Висше техническо образованаие.;
  • Практически познания и опит - 1 година;
  • Наличие на документ за завършено образование - подходящо за длъжността;
  • Добри теоретични познания по специалността;
  • Възможност за самостоятелно извършване дейности и работа в екип;
  • Познаване на изискванията за безопасност при работа с електрически уредби;

Ние предлагаме:

  • Коректни трудови взаимоотношения;
  • Обучение според стандартите на компанията и вътрешната ѝ система за обучение;
  • Мотивиращо възнаграждение
  • Премии за Великден и Коледа
  • Субсидиран обяд
  • Осигуряване на общежитие за служители на фирмата

Очакваме Автобиография и актуална снимка при проявен от Ваша страна интерес на e-mail: hr.nrconsulting@nrconsulting.eu

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.