• Пълен работен ден
  • 1300 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 23 дни

Складов работник

Козметик Експрес ЕООД България, София

Складов работник, за склад в района на летище София

Ние вярваме, че за все повече хора високото качество, доброто здраве и връзката с природата се превръщат в начин на живот. Стремим се да предлагаме стойностни продукти на българския пазар, израз на този начин на живот.

Козметик Експрес е вносител и дистрибутор на козметика Himalaya Herbals, Yoskine, четки за зъби Bio Care, аксесоари B-max и аксесоари за коса Алора,

Търси да назначи складов работник на постоянна работа.
Основни задължения:
- подготовка на поръчките;
- подреждане и поддържането на склада.
Изисквания:
- комуникативност и оперативност;
- опит в подобна организация;
- шофьорска книжка;

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, снимка, копие от документите за завършено образование и препоръки / ако имате / чрез бутона Кандидатствай.

Съжаляваме, но ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи