• Пълен работен ден
  • 1000-2000 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 2 месеца

Механик

ЯНИК ЕООД България, София

Автомонтьор Автосервиз в кв. Орландовци търси да назначи автомонтьор.

ОСНОВНИ ЗАДАЧИ:

Техническо обслужване на автомобила (ангренажен ремък, съединители, скоростни кутии, ремонт двигатели, ходова част, ел. система)
Опит в ремонт на автоматична скоростна кутия е предимство

ИЗИСКВАНИЯ:

Автомонтьор с опит
Техническо образование /ДВГ/ - ще се смята за предимство
Да спазва хигиена на работното място
Позитивно отношение към клиентите
Отговорност и лоялност при изпълнение на задълженията

ПРЕДЛАГАМЕ:

Трудов договор
Коректно ръководство

Ако проявявате интерес, моля кандидатствайте с актуална автобиография или се обадете на посочените телефони.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
0885 073 882 Николай Динев