• Пълен работен ден
  • 550 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 5 месеца

Продавач/ка консултант/ка

Азаро Трейд ЕООД България, Пловдив

Работа в магазин за алкохол и цигари на 8 часа на две смени. Първа смяна от 7.30 до 15.30, втора смяна от 12-20 часа. . Посреща и обслужва клиенти в търговския обект и предлага информация и консултации във магазина на фирмата.
Трудови задачи и задължения, характеризиращи описанието на длъжността:
Помага на клиентите при избора на стоки, като се съобразява с техните изисквания. Поддържа работното си място в подходящ за работа с клиенти търговски вид. Аранжира стоките на работното си място. Извършва необходимите действия по оформяне на документите, свързани с покупко-продажбите на предлаганите в обекта стоки, приема парични суми и връща ресто при заплащане в брой.Преди отварянето и след затварянето за клиенти на магазина хигиенизира търговската площ на обекта. При отсъствие на управителя приема доставки за заявени стоки и следи съответствието на поръчаните и доставените видове, марки и количества.Извършва заплащане на доставените стоки и приема съответните документи за това. Информира управителя за повишен интерес от страна на клиентите към определени стоки и за изчерпване на складовите наличности. Приема постъпили рекламации от клиенти и информира управителя на обекта за тях.При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжността. ЗАПЛАТАТА е 550лв,