• Пълен работен ден
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 2 дни

Технолог ХВП /Мениджър продажби

А Профи Груп ЕООД България, София

„А-Профи Груп“ ЕООД е успешна фирма, специализирана в продажби на помощни материали и оборудване за хранително-вкусова и медицинска промишленост, официален представител на редица немски фирми-производители, стабилен и надежден работодател, кани в своя отбор опитен технолог ХВП / мениджър по продажби в сектор "Почистващи препарати и дезинфектанти"
Изисквания:

• Висше образование в областта на хранително-вкусова промишленост (технолог, направление: сокове, вино, алкохол, месо, мляко) - задължително условие !
• Умение и желание да продава, аналитичен начин на мислене, целеустременост, навици за работа в отбор
• Напреднал ползвател на ПК (MS Office, Internet, „Outlook“) - задължително условие !
• Професионализъм, комуникативност, грамотна реч (умение да се установява и поддържа контакт със събеседника, да намира общ език с клиента), отговорност, бързина, работа, насочена на постигане на резултати
• Свидетелство за правоуправление на автомобил, минимум категория В - задължително условие!
• Задължително - опит в предприятия на хранително-вкусова промишленост и продажби
• Предимство – руски и английски езици на добро ниво

Задължения:
• Развитие на направление „Почистващи препарати и дезинфектанти“
• Провеждане на презентации, тествания, срещи с технолози на фирми-клиенти с цел информиране относно продукцията на компанията, нови продукти, и приоритети в сравнение с конкурентите. Консултиране на клиентите по въпроси, свързани с използването на продуктите
• Оформяне и проследяване на поръчките, работа с нови и вече налични клиенти
• Събиране и анализ на сведения за предприятието-клиент с цел изучаване на потребностите на клиента и подготовка на технико-финансово предложение; изучаване на пазара
• Поддържане и развитие на клиентската база
• Водене на преговори, сключване на договори; контрол за спазването на договорните условия

Условия:
• Работа в офис, гр. София, ул. Пирин №73
• График на работа: Понеделник - Петък от 09:00 до 18:00
• Възможни са командировки в страната със служебен автомобил
• Предоставя се служебен смартфон и ноутбук.
• Заплащането е обвързано с резултатите от интервюто