• Пълен работен ден
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 14 дни

Помощник - фармацевт

АСИКОН 2000 ООД България, Поморие

Развиваща се верига аптеки в гр. Поморие търси да назначи помощник-фармацевт.
Фирмата е с дългогодишен опит в продажбата на всички видове лекарства, медицински изделия, хранителни добавки, козметика и санитария.

Отговорности:
- консултиране на пациенти и клиенти
- отпускане на лекарства по лекарско предписание и ОТС продукти
- продажба на хранителни добавки, козметика и санитарни материали

Изисквания :
- отговарящо за позицията образование - помощник-фармацевт
- желание за професионално развитие
- компютърна грамотност
- лоялност и отговорност към заеманата позиция

Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор
- сигурна работна среда
- възможност за дългосрочно професионално развитие
- възможност за обучение

При интерес изпращайте CV и телефон за обратна връзка