• Пълен работен ден
  • 3400-3800 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 4 дни

Служители отдел Логистика

ДжиПи Рекрютмънт Сълюшънс Холандия,

ДжиПи Рекрютмънт Сълюшънс е лицензиран посредник към Министерството на труда и социалната политика, 2992/ 30.03.2020.

За наш клиент в Нидерландия търсим служители за логистичен център.

Заплащане- EUR 10.84/ час + добвака за работа на смени

Квартира- EUR 90/ седмица / удържа се от заплатата/.

Основни задължения:

  • ордърпикинг с гласови команди
  • комплектоване на поръчки
  • зареждане на празни позиции
  • обработка на рекламации

Изисквания:

  • английски език ниво поне В1
  • предишен опит е предимство
  • опит с мотокар/ електрокар е предимство, но не е задължителн
  • спазване на стандартите за безопасност на работа

За допълнителни въпроси може да позвъните на 0884717160 / 0988799131.

С подходящите кандидати ще се свържем и ще запишем час за ОНЛАЙН интервю!

Предвид създалата се ситуация, не приемаме хора в офиса ни!