• Пълен работен ден
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 18 дни

Електрозаварчик

Ей Пи Ел ЕООД България, София

Ей Пи ЕЛ ЕООД

Ние сме компания за производство на метални изделия от черни/нисковъглеродни и неръждаеми стомани, както и на алуминиеви сплави.

Във връзка с увеличаване на производството, компанията търси да назначи: Електрозаварчик

Изисквания:
Средно техническо образование;
Професионален опит - препоръчително 2 години;

Задължения:
Способност за разчитане на чертежи и техническа документация;
Опит като заварчик МИГ/ МАГ;
Работа с ъглошлайф;
Познания - процес заваряване, означения на заваръчни шевове.

Фирмата предлага:
Коректни трудови отношения;
Работно облекло и безопасни условия на труд по време на работния процес.
Много добър социален пакет и възможност за реализация.

Благодарим за участието и очакваме автобиографии на български език от сериозни кандидати.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Контакт ще установим само с одобрените кандидати.

Работим при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД и GDPR.