• Пълен работен ден
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 29 дни

Служител в склад

ЕМАГ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД България, София

Открихме първия eMAG Шоурум в България, който ще изиграе важна роля в изграждането на най-доброто преживяване за клиентите ни. Ако за себе си можеш да кажеш, че си любознателна личност, обичаш предизвикателствата и новите технологии, ако за теб е страст да организираш и комуникираш, то очакваме твоето СВ. С нас не само, че ще увеличиш професионалния си опита, но ще спечелиш повече решителност, ще станеш по-гъвкав/а и адаптивен/на към новото и променящия се свят, което ще те доближи до професионалния ти идеал.
Ще приемеш ли предизвикателството за позиция Служител в склад с технически познания?

Отговорности

• Получаване на стока от централен склад или доставчици и подредба в магазин и складова площ;
• Проверка и периодична инвентаризация на количества за получена/продадена стока;
• Проверка и тестване на продуктите, закупени от клиенти;
• Попълване на гаранционен сертификат за всеки тестван продукт;
• Идентифицира дефектни продукти и предава тази информация на колегите, отговорни за тяхното разрешаване;
• Предоставяне на информация до клиента, свързана с гаранционни и следгаранционни услуги, предлагани от дружеството/доставчиците/производителите;
• Информиране относно технически характеристики на продукти, които представляват интерес за клиента;
• Подпомагане за добрата логистична и административна организация на складовата площ.

Изисквания

• Опит най-малко 6 месеца на подобна позиция;
• Минимум средно образование;
• Английски език- средно ниво;
• Минимални познания за офис пакет MS Office;
• Минимални технически познания по хардуер и софтуер;
• Комуникативност, инициативност и желание за работа в екип.

Какво предлагаме ние

• Конкурентно възнаграждение и бонусна схема;
• Ваучери за храна на стойност 45 лева;
• Работа на пълен работен ден, при предварително уговорен график на смени;
• Трудов договор, сигурност и коректност по отношение на възнаграждението;
• Допълнително здравно застраховане;
• Карта са спорт Multisport, на преференциална цена
• Отстъпки при пазаруване от eMAG и Fashion Days

eMAG в България

Ние винаги търсим хората, които обичат да правят това, което им харесва и го правят със страст и желание. Последните години екипът ни порасна много бързо и сме решени да продължим да се развиваме. Това, което ни води напред е желанието за непрекъснато развитие, усъвършенстване и конкретни резултати.
Повече от 170 души работят в еMAG в България. Вярваме много в развитието на хората и затова всяка година инвестираме повече енергия и ресурси, за да останем компания, която непрекъснато се учи. И искаме да ви покажем, че ще имате най-талантливите колеги и средата, в която да растете и да се усъвършенствате.

Ако и вие искате да разберете повече за нас и  за възможностите, които предлагаме, изпратете ни автобиография през линка по-долу.

Избраните за интервю кандидати ще получат покана за интервю.
Всички лични данни са защитени от закона и ще бъдат третирани строго конфиденциално.