• Пълен работен ден
  • 1100-1250 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 11 дни

Готвач - топла кухня

ПРЕФЕРЕНЦИЯ ООД България, Аксаково

Имате желание да се развивате в сферата на готварството? Търсите целогодишна заетост и сигурно заплащане?

Тогава нашето предложение е за Вас!

Наш партньор – еко-комплекс до гр. Аксаково разполага с ресторант, където клиентите могат да се насладят както на български традиционни ястия, така и на такива от европейската кухня. Еко-комплекса предлага възможност на организиран и мотивиран „готвач“ топла кухня да се присъедини към екипа му.

Задълженията към позицията включват:
• Участие във всички операции по приготвянето на ястия от топла кухня.
• Спазване на утвърдените правила и изисквания за приготвяне на ястията.
• Спазване на хигиенни изисквания за работа с храни.

В замяна на това работодателя предлага:
• Целогодишна заетост.
• Работа на график – смени от 8 до 12ч.
• Покриване на транспортни разходи.
• Платено въвеждащо обучение.

Вие сте подходящ за позицията, ако:
• Имате опит на същата позиция.
• Сте активен шофьор с личен автомобил.
• Умеете да организирате и приоритизирате задачите си.

Посочените условия са подходящи за Вас? Тогава кандидатствайте, като ни изпратите Ваше актуално CV със снимка, а ние ще поканим одобрените кандидати на интервю!

Кандидатурите ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност спрямо ЗЗЛД.
Работата на „Преференция“ по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2318/14.07.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.