• Пълен работен ден
  • 1546-1675 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 19 дни

ОФИС АСИСТЕНТ

ЕН ЕР КОНСУЛТИНГ ЕООД България, София

"Ен Ер Консултинг" ЕООД е нова бързоразвиваща се компания, която цени своите служители. Ние сме специализирани в ремонта и поддръжката на превозни средства и в други специфични дейности и услуги. Наши клиенти са големи международни компании. Във връзка с разширяване на нашата дейност търсим да назначим квалифициран и мотивиран специалист за длъжността:

Основни функции и задължения

  • Работа с офис техника;
  • Следене за наличностите и поръчване на необходимите канцеларски и офис консумативи;
  • Осъществяване на входяща и изходяща кореспонденция;
  • Поръчка на рекламни материали;
  • Подпомага организацията на събития;
  • Извършва резервация на хотели, самолетни билети и др.;
  • Посреща посетители в офиса;
  • Обработва, въвежда и поддръжане на база данни;
  • Изготвя пълномощни и приемо-предавателни протоколи;
  • Проверява товарителници и засича фактури по куриерски пратки;
  • Предявява рекламации за щети и неправилно тарифирани пратки към куриери;
  • Изготвя справки по задание на ръководството;

Изисквания към кандидата

  • Завършено ВИСШЕ/Средно образование
  • Аналитично и комбинативно мислене
  • Умение за приоритизиране на задълженията
  • Умения за работа в екип
  • Отлично владеене на офис пакет (Word, Excell)
  • Много добро ниво на английски език
  • Уверена и проактивна личност
  • Отлични комуникативни и междуличностни умения
  • Отговорност, организираност и прецизност;

Ние предлагаме

  • Коректни трудови взаимоотношения;
  • Обучение според стандартите на компанията и вътрешната ѝ система за обучение;
  • Мотивиращо възнаграждение
  • Премии за Великден и Коледа

Очакваме Автобиография и актуална снимка при проявен от Ваша страна интерес на e-mail: hr.nrconsulting@nrconsulting.eu

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.