Информация
  • Временна работа
  • Пълен работен ден
  • 1000-3000 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 18.10.2020 още 17 дни

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР ПРОЕКТАНТ С ОПИТ АВТОМАТИЗАЦИЯ ПОД СКАДА (SKADA)

УНИ КОМПАНИ ЕООД България, Варна

За нас:

 Уни Компани EООД е част от група компании на територията на ЕС с над 25-годишен опит в разработване, проектирането, управлението и реализирането на проекти в сферите на селското стопанство, хранително-вкусовата и преработвателна промишленост на територията на България, ЕС, Източна Европа и Близкия Изток.

С цел попълване на длъжността - електроинженер проектант с опит за автоматизация под СКАДА (SKADA) за проектиране на електрически инсталации и автоматизацията им, търсим да назначим мотивирана личност, която да има съответният опит и на базата на професионални решения да поема отговорността за планирането, проектирането и изпълнението в срок на зададените проекти. При нужда, наблюдава и осъществява контрол и мониторинг за физическото реализиране на проектите на територията на клиента.

 Като главен инженер по проекти, вие ще работите с екип или самостоятелно и ще отговаряте основно за разработването на цялостната ел. инсталация, автоматизацията и софтуера под (SKADA) или подобен продукт за дадения проект. При нужда ще консултирате клиентите относно, технически спецификации, инсталации, съоръжения и др.

Основни задължения:

·         Проектиране, инсталация и пуск на SCADA системи за визуализация и контрол на индустриалните процеси;

·         Активно участие в избора на оборудването, което ще бъде заложено и доставено за съответния проект;·         Отговаря за работата по техническата част и персонализирането на проекти за машини, отговарящи на нуждите на клиентите, като работата е съсредоточена основно върху SCADA и КИП системата;·         Контакти с ръководителите на проекти и с екипа на процесни и продуктови инженери с цел уточняване на спецификациите за съответния проект;·         Проучване, предлагане и внедряване на нови методи за автоматизация на процесите;

Изисквания:

  • Висше техническо образование – за предпочитане в областта на електрониката, автоматиката или електротехниката;

·     Минимум 2 години опит в системата за управление на автоматизацията (DCS / PLC);

  • Опит и инженерни познания за SKADA/ автоматизация;
  • Опит в работата по ел. инсталации, контролни табла за управление и окабеляване на системи;
  • Хардуерни познания (опит в разработка на хардуер), опит в изработване на софтуер,  добро ниво на владеене на програмен език C++ или C;
  • Опит в изработването на потребителски софтуер за специфични машини е плюс;
  • Английски език – устно и писмено на добро ниво (работа с техническа документация и писмена кореспонденция);
  • Комуникативност и желание за работа в екип;
  • Инициативност и готовност за бърза реакция при възникнал проблем в производството;
  • Възможност за пътуване и командировки в страната и чужбина;
  • Шофьорска книжка категория В;

Ние предлагаме:

·         Мотивиращо стартово възнаграждение и бонуси при приключване на проект;

·         Гъвкаво работно време и възможност за дистанционна работа;

·         Служебен автомобил, телефон, компютър;

·         Трудов договор;

·         Фирмени обучения;

·         Дългосрочна заетост;