• Пълен работен ден
  • 1000-1200 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 19.10.2020 още 9 дни

Търговски представител

А.Б.Груп 2016 ООД България, София

А.Б.Груп ООД е представител за България на Швейцарската компания за шоколадови изделия Villars и на Гръцката компания за млечни и сладоледени изделия Kri Kri. В процеса на разширяване на бизнеса търсим за нашия екип търговски представител за гр.София.

Основни отговорности:
- Запазване на съществуващата мрежа от клиенти и търсене на нови възможности за увеличаване на продажбите в поверения район.
- Водене на преговори за продажби.
- Предоставяне на детайлна информация относно планирани продажби и изготвяне на отчети
- Поддържа търговския вид на предлаганите стоки;

Изисквания:
- Опит като търговски представител ще се счита за предимство.
- Добра комуникативност;
- Умение за работа в екип;
- Коректност и отговорност;
- Шофьорска книжка с кат.В;

Ние ще Ви предоставим:

- Работа в млад и динамичен колектив;
- Трудов договор на пълен работен ден;
- Основна заплата плюс месечна бонусна схема на база постигнати индивидуални и екипни резултати.
- Коректност на заплащане;
- Сигурност и постоянна работа;
- Възможност за развитие;
- Служебен автомобил и телефон.

В случай, че позицията Ви интересува, моля, изпратете Вашето CV със снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.