• Пълен работен ден
  • 1200-2000 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 19.10.2020 още 8 месеца

Търговски представител

ЮГОФУДС ООД България, София

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ НАПИТКИ/АЛКОХОЛНИ И ЗАХАРНИ ИЗДЕЛИЯ

Отговорности:
- Извършвате индиректни и директни продажби в поверения Ви район;
- Отговаряте за изпълнението на количествените и качествени планове в района;
- Влияе върху процеса на заявки и поръчки от обектите;
- Договаряте и позиционирате рекламни материали и реализирате промоционални и
мърчандайзинг активности;
- Генерирате и анализирате пазарна информация;
- Отговаряте за навременното и точно изготвяне на справки и отчети за извършената
дейност;
- Кандидати с клиентска база и оборот с предимство.

Изисквания:
- Средно образование, висше образование в областта на търговията или маркетинга –
предимство;
- Минимум 3 години сходен професионален опит в сферата на продажбите;
- Търговски умения, умения за презентиране;
- Комуникативни и организационни умения;
- Инициативност и самостоятелност при взимане на решения;
- Готовност за активно шофиране.

Ние предлагаме:
- Конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Възможност за професионална реализация;
- Работа в предизвикателна среда с млад и амбициозен екип;
- Служебен автомобил;
- Служебен телефон;
- Трудов договор.