• Пълен работен ден
  • 850-1100 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 19.10.2020 още 2 месеца

Офис мениджър

РУ-ВИ ЕООД България,

РУ-ВИ ЕООД е специализирана в продажбите на алкохол, бира и безалкохолни напитки. Дистрибутор е на Загорка АД, Карлзберг България, Каменица АД, Леденика ЕООД, Кока Кола, Дерби, Горна Баня, Девин, Карнобат, Пещера, Поморие, Търговище и други.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
•Подреждане и обработка на документи
•Комуникация с клиенти
•Поддържане работата на офиса

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
•Образование - средно
•Начална компютърна грамотност
•Опит - не е задължителен
•Личностни качества - отговорност, дисциплинираност.

Ние предлагаме:
- Дългосрочен ангажимент;
- Трудов договор;
- Гъвкаво работно време;
- Добро заплащане, обвързано с постигнатите резултати;

При проявен интерес, моля изпратете Ваша автобиография и актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Данните, които се предоставят са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.