• Пълен работен ден
  • 2000-3000 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 19.10.2020 още 9 месеца

Автомонтьор

Exotic Cars България, София

Отговорности:

Извършване на преглед на автомобила с цел установяване локализиране на проблема за ремонт;
Извършване на необходимите ремонти по автомобилите;
Отговаря за почистването и съхранението на поверените му инструменти и оборудване;

Изисквания:

Средно техническо образование;
Техническа грамотност - професионален опит като автомонтьор (минимум 3 годнини);
Готовност за работа в екип, отговорност и коректност;
Желание за дългосрочна работа и развитие в професионалната област;
Познания в областта на устройството и ремонта на автомобилите; (Смяна масло и филтри, ремонт ходова част, смяна съединител, смяна на възли и и агрегати,работа с диагностични уреди);
Отговорно отношение към възложените задачи.

Нашето предложение:

Работа в професионален екип;
Стимулиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
Възможност за професионално усъвършенстване и развитие;
Дългосрочна и сигурна работа на постоянен трудов договор в компанията;
Отлични условия на труд.

За допълнителна информация:0883284878