• Пълен работен ден
  • 1600-3000 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 19.10.2020 още 6 месеца

Експерт Продажби

ШКОЛО ООД България, София

Кои сме ние и какво сме постигнали?
Школко.бг е софтуер за управление на училища, създаден рпез 2016 г. Голямата цел на Школо е да дигитализира бъгарските училища, да намали администативната тежест върху учителите и да подобри цялостната комуникация между учители – родители – ученици.
Школо работи с над 1600 училища от цялата страна, което го прави пазарен лидер, а над 1000 училища от цялата страна работят само на електронен дневник и е-бележник като захвърлят хартиения дневник и бележник завинаги.
Школо е предпочитан партньор сред учители и директори, заради високото качесто на софтуера, високо ниво на обслужване и качествена и навъременна обратна връзка между Школо и всички клиенти.

Описание на длъжността и отговорностите:
- Активно търси нови клиенти и довежда разговорите до подписване на договор.
- Обслужване на клиентите и планиране на конкретни стъпки за дигитализацията на цялото училище чрез платформата Школо.
- Участия в презентации с различни аудитории (от 10 до 200 човека) в цялата страна.
- Обучение на учители и директори, които се провеждат в различни краища на страната
- Планиране и извършване на седмични и месечни търговски задачи с търговския мениджър.

Изисквания към кандидатите:
- Високо ниво на търговски умения (търсене на нови клиенти, презентационни умения, активно слушане и задаване на въпроси, спряване с възражения, преговори))
- Високо ниво на самоконтрол, емоционална интелигентност, адаптивност спрямо динамата в средата.
- Умения за спряване с работа под стрес, високо ниво на управление на времето и задачите с цел постигане по-високи резултати
- Проактивност, креативност, увереност и мотивация за постигане на поставените цели и отвъд тях
- Високо ниво на вербална, паравербална и писмена комуникация
- Високо ниво на индентифициране и решаване на конкретни проблеми на клиенти
- Умения за работа в екип и готовност за планиране и изпълнение на екипните ангажименти
- Висока компютърна грамотност (mail management, word, excel, sales CRM, powerpoint, др.)
- Шофьорска книжка и наличието на кола е предимство.

Школо предлага:
- Заплата 1600 лв. брутно възнаграждение + бонуси от продажбите (бонуси между 300 и 5000 лв. / месец)
- Мултиспорт карта и отдих за почивка в офиса
- Тиймбийлдинг (два пъти в годината) –
- Регулярни обучения на теми, избрани от екипа
- Приятелска атмосфера и открити взаимоотношения
- Високомотивиран, отговорен и забавен екип от професионалисти

Ако искате да станете част от дигитализацията на българското образование и да подобрите неговия облик, то ние бихме искали вие да сте част от нашия млад и високомотивиран екип. Очакваме вашето мотивационно писмо и CV на посочения email адрес.

Краен срок за кандидатстване: 20.10.2020г.