• Постоянна работа
  • Непълен работен ден, почасова
  • 1000-3000 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 19.10.2020 още 15 дни

Финансов консултант

Партнърс Груп БГ ООД България, София

- Ако обичате новите предизвикателства и не се притеснявате да излизате от зоната си на комфорт, което ще Ви помогне да развиете допълнителни умения;

- Ако сте отборен играч и допринасяте за  добрата работна атмосфера в екип;

- Ако обичате да комуникирате с клиенти и да помагате за постигането на техните цели;

- Ако обичате да сте пионери в дадена сфера.

          Това е Вашата позиция!

Отговорности:

          Работа с клиенти - ежедневна срещи с клиенти, изготвяне на финансов анализи и       персонални финансови планове;

Изготвяне на индивидуално портфолио за нашите клиенти спрямо техните нужди;

Участие при въвеждане в работния процес на нови кандидати и тяхното обучение;

Изграждане на екип и развитие на собствен бизнес;

Участие в изготвяне на стратегията за развитие на компанията.

Нашите изисквания:

- Минимална степен на образование – средно;

- Отлични комуникационни умения;

- Силни организационни умения с възможност за multi-task;

- Проактивно и позитивно отношение;

- Добра организираност и мотивация;

- Желание за кариерен растеж;

- Предишен опит в сферата на финансите и/или продажбите е предимство

Какво предлагаме:

- работа в бързо развиващ се екип;

- постоянни обучения от успешни професионалисти;

- подкрепа и know-how от компания с над 13 години опит и 240 хиляди клиенти;

- гъвкава заетост;

- прозрачни условия за кариерно израстване;

- възможност да ръководите  собствен екип;

- атрактивно възнаграждение, базирано единствено на личните резултати;

- специални стимули за най-добрите членове на екипа;

- възможност за дистанционна работа.

Автобиографиите може да изпращате на английски език!

Обявата важи за София, Пловдив, Стара Загора и Варна.