• Пълен работен ден
  • 800-1200 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 19.10.2020 още 1 месеца

Графичен Дизайнер

Ню Графикс Русе ЕООД България, Русе

 Ню Графикс е компания работеща в сферата на външната реклама и дизайна.

Търсим да назначим отговорен човек на длъжността Графичен Дизайнер.

Основни задължения:

Работата се състои в изготвяне на визуални проекти, подготовката им за печат и последващ контрол.
Изготвяне на графични концепции за фирмена и продуктова идентичност.
Обработка на векторни файлове и подаване за изрязване.
Материална отговорност за стоките и техниката в обекта.

Изисквания за длъжността:

Компютърна грамотност, отлично познаване на продуктите на Adobe и CorelDRAW.
Опит на сходни позиции е предимство.

Личностни изисквания:

Лоялна и изпълнителна личност.
Способност за работа в екип.
Аналитично мислене, инициативност и добри комуникативни умения.
Прецизност в работата.
Познаване на материалите и способите за изработка.

Ние предлагаме:
Работа в динамично развиваща се компания.
Добро възнаграждение обвързано с показаните резултати.
Гъвкаво работно време.
Добри условия на труд.
Коректност.

Ако предложението ни Ви заинтересува,
изпратете актуална автобиография със снимка и кратко мотивационно писмо.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати!

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.