• Пълен работен ден
  • 1000-1600 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 19.10.2020 още 5 месеца

Експерт "Европейски проекти"

ЕУРО СТЕП ЕООД България, София

Euro Step Ltd. търси да назначи:

Описание на позицията:

  • подпомага дейността на Мениджър проекти в процеса на подготовка, разработване на и управление на проекти с европейско финансиране и друго донорско финансиране;
  • систематизира проектната документация, поддържа досиета на проектите - електронни и на хартия;
  • комуникира с потенциални и активни клиенти на компанията с оглед подготовка на проектни предложения, изпълнение и отчитане на одобрени проекти;
  • проучва отворени и предстоящи схеми и процедури за безвъзмездна помощ;
  • резюмира и анализира възможностите за безвъзмездно финансиране, с оглед клиентската база;
  • преглед на профили на клиенти за съответствие с изискванията на схемите и процедурите;
  • търси информация в публично достъпни бази данни и регистри;
  • разработва цялостно проектни предложения;
  • подпомага дейността на Мениджър проекти в управлението и/или отчитането на проекти;
  • други сходни задачи, поставени от прекия ръководител.

Изисквания:

  • Висше образование в сферата на правото, икономиката или мениджмънта;
  • Английски език на ниво С1 или еквивалент (втори западен език е предимство);
  • Отлично познаване на Microsoft Office и много добро владеене на практическа текстообработка (форматиране на текстове и документи, проверка за грешки и т.н.).
  • Желание и готовност за работа в екип и придобиване на нови знания и умения;
  • Коректност и стремеж към високи постижения.

Ние предлагаме:

  • Конкурентно възнаграждение според резултатите;
  • Удобен и достъпен офис в близост до линии на градския транспорт;
  • Вътрешни обучения по управление на проектния цикъл, бюджетиране, текстообработка и дизайн, презентационни умения, работа в екип, управление на времето и много други;

Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати!