• Пълен работен ден
  • 900-2000 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 19.10.2020 още 1 месеца

Продавач-консултант

ВМ Дистрибюшън ЕООД България, София

Магазин за специализирана техника - компютри, лаптопи, телефони и всякакъв тип аксесоари за тях търси да назначи продавач-консултант за свой търговски обект в град София.

Вашите задължения са:

-Обслужване на клиентите и извършване на продажби на продуктите, предлагани в магазина.
- Консултиране на клиентите за качествата на предлаганите стоки и информиране за техните характеристики.
-Отговорност за даваната информация и издаване на фактури и касови бележки.
-Поддържане на работната среда според фирмените стандарти .
-Приемане, подреждане и аранжиране на стоката.
-Приемане на устройства за ремонт.
-Следене за наличието на етикети и означение за продажната цена на предлаганите продукти.

Професионални изисквания:

- Висока компютърна и техническа грамотност.
- Познания в областта на компютърната техника.
- Търговски умения.
- Добро владеене на Английски език на разговорно ниво.
- Опит на подобна позиция е предимство.

Личностни изисквания:

- Добри комуникативни умения
- Отговорност
- Добра работа в екип

Ние Ви предлагаме:

- Работа в млад и динамичен екип
- Спокойна и приятна работна атмосфера
- Твърдо месечно заплащане + допълнително възнаграждение според постигнатите лични резултати
- Работно време на смени.

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА.
Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.