• Пълен работен ден
  • 1000-2000 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 19.10.2020 още 24 дни

Ситничар-баничар

Люсиния ЕООД България, Варна

      СИТНИЧАР-БАНИЧАР

Кафе - сладкарница „Люсиния“, намираща се в кв. „Левски“, ул.“Дубровник“, търси  кандидат на позиция СИТНИЧАР-БАНИЧАР.

Изисквания към кандидатите:

-  опит и познаване технологията на производство на различни видове закуски и           баници;

-  отговорност към качеството на произведените изделия
-  комуникативност и добра трудова дисциплина.

Отговорности на позицията:

- производство на тестени изделия, при спазване на утвърдени стандарти;
-  участие във всички работни процеси;
-  поддържане на добра работна култура и хигиена на работното място
-  налагане и спазване на HACCP процедури.

Ние предлагаме:

- конкурентно възнаграждение, обвързано с резултатите, трудов договор и социално

  осигуряване;
-  работно време : от 6:00 ч. до 13:00 ч. - 1 почивен ден;
-  въвеждащо обучение;
-  коректно отношение и приятелска работна атмосфера;
-  работа на удобно и комуникативно място;

Ако проявявате интерес към тази възможност и смятате, че отговаряте на изискванията, описани по-горе, моля да ни изпратите Вашата автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.