• Пълен работен ден
  • 1000-1200 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 20.10.2020 още 11 дни

Складов работник

ВЕЛИЗАРА ООД България, София

СКЛАДОВ РАБОТНИК

Описание и Изисквания:

ВЕЛИЗАРА OOД - е фирма с над 25г. опит в продажбите на бързо оборотни стоки.

Перилни, почистващи препарати и козметика.

 Задължения:

- Изготвя заявки за клиенти на фирмата.
- Перфектно познаване на предлаганата от фирмата стока
- Координира дейността си с ръководител смяна

Изисквания:

- Комуникативна и динамична личност;

- Готовност за работа на две смени

- Умение за работа в екип

- Отговорност и визия за дългосрочна заетост

- Завършено средно образование

Ние Ви предлагаме:

- Петдневна работна седмица

- Работа на пълен работен ден (две смени)

- Въвеждащо обучение

- Допълнително заплащане за всеки извънреден час

- Възможност за професионално и личностно развитие

Ако проявявате интерес към посочената длъжност, моля изпратете автобиография чрез бутон \"Кандидатствай по тази обява\".

Одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: София, кв. Орландовци ул. София 41А