Информация
  • Временна работа
  • Пълен работен ден
  • 5300-6000 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 20.10.2020 още 16 дни

Куриери - Временна Заетост

Инста Сорс Груп България ЕООД Обединено кралство,

Ако искате да работите и да се развивате професионално в една от най-големите логистични компании в Европа, това е Вашата възможност, защото фирмата търси куриери в Англия във връзка с наближаващия предпразничен период през месеци Ноември / Декември 2020.

Заминаване до 2-ри Ноември!

Предложение:

• отлично възнаграждение - £3,000 заплата за периода
• служебен бус, гориво

Отговорности:

• Доставка на леки пратки на къси разстояния по предварително изготвен маршрут
• Проверка на превозното средство за доставка всяка сутрин преди тръгване към района
• Следване правилата и стандартите за безопасност на труд

Изисквания:

• Валидна шофьорска книжка категория Б от минимум 1 година
• Документ за самоличност
• Свидетелство за съдимост и медицинско
• Техническа грамотност за работа със сканиращо устройство
• Английски език не е задължителен, но е предимство
• Предишен опит като куриер не е задължителен, но е предимство

ИНСТА СОРС ГРУП БЪЛГАРИЯ ЕООД е лицензирана от Министерство на труда и социалната политика с лиценз № 2872/27.08.2019