• Пълен работен ден
  • 1500-3000 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 20.10.2020 още 1 месеца

Търговец софтуерни продукти Autodesk

BMG Data OOD България, София

BMG Data OOD – Водещ софтуерен дистрибутор на Autodesk, Abbyy, Corel, Doctor Web, Fujitsu Technology Solutions, Nero, NetIQ, Novell, SUSE

Търси да назначи Търговец софтуерни продукти Autodesk за конструиране и дизайн на машини и нови изделия

Като търговец, вие имате задачата да представяте, предлагате, доставяте, рекламирате софтуерни продукти на американската фирма Autodesk, както и да развивате дълготрайни бизнес отношения с наши съществуващи и нови бизнес партньори. Вие сте лицето на Autodesk пред нашите партньори и клиенти, като отговаряте за развитието на пазара на софтуерни продукти и решения на Autodesk в България и Европа.

Изисквания:

  • Висше инженерно и/или икономическо образование;
  • Търговски опит и умения в продажбата на софтуерни и /или компютърни продукти и IT решения;
  • Владеене на английски език писмено и говоримо;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Инициативност и готовност за работа в екип;
  • Познаване на CAD-CAM пазара и продуктите на него;
  • Опит с CAD, CAM, CAE продукти е плюс;

Основни задължения:

  • Работа с партньорски фирми на BMG Data OOD в България и Европа;
  • Поръчки и доставки на заявените софтуерни продукти-лицензии
  • Развитие на пазара на софтуерни продукти и решения на Аутодеск в България и Европа;
  • Развива партньорските канали и работи тясно с търговците в партньорските фирми и екипи;
  • Контакти с ключови клиенти в областта на софтуерни продукти за конструиране и проектиране;
  • Работи с екипите на Аутодеск в Европа;
  • Изготвя тримесечни бизнес и маркетингови планове и участва в изпълнението им с екипа;
  • Подготвя семинари и презентации с партньорите;
  • Срещи с ключови клиенти;

 Условия на работа

·         Трудов договор,

·         Пълен работен ден;

·         Фирмени обучения;

·         Работа в международен екип

·         Работа в гъвкав екип от професионалисти

·         Мотивиращо възнаграждение

Кандидатстване:          Мотивационно писмо, CV,снимка

Крайна дата за кандидатстване: 30.10.2020

Mail: g.harizanov@bmg.bg

Тел.:   (+359 2) 460 50 60,

            (+359 2) 460 50 77