• Пълен работен ден
  • 1250-1500 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 20.10.2020 още 15 дни

Продавач-консултант и декоратор в магазин за балони и парти артикули

Фойерверки Торнадо ЕООД България, София

 Tърсим да обучим и присъединим към екипа си динамични и мотивирани млади хора на длъжност продавач-консултант - декоратор.
Предлагаме едно ново начало, за всеки, който би искал да се обучи и да работи в сферата на семейни и корпоративни партита и тържества. Изпълняваме декорации с балони на корпоративни клиенти, на спортни събития, ресторанти и градски празници. Също така провеждаме фойерверк-шоу синхронизирано с музика на специални събития.

След обучение в избраното от вас направление, както и в процеса на работа, освен продажбите в магазин, вие ще се научите да организирате и да декорирате с балони различни събития. Да организирате и да провеждате истинско професионално фойерверк-шоу и много други.

Работата е подходяща за хора с необходимост от намалено работно време или на пълен работен ден. Няма възрастови ограничения.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
Отговорности:

- Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект.
- Информиране и консултиране за стоките.
- Работа с пари и отчетност, касов апарат, издаване на касови бележки и фактури.
- Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни       етикети по тях.
- Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект.
- Носене на пълна отчетна и материална отговорност.

Изисквания:

- Завършено средно или висше образование.
- Предишен опит на същата или подобна позиция не е задължителен.
- Отлична комуникация и ясна дикция.
- Умения за работа в екип, търговски подход и ориентация към постигане на резултати.
- Високо ниво на самодисциплина и организираност.
- Владеене на английски език е предимство.
- Владеене на руски език е предимство.
- Компютърна грамотност.
- Шофьорска книжка и практика е предимство.

Компанията предлага:

- Сигурност - договор и осигуровки
- Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора.
- Възможност за повишаване на квалификацията.
- Работно време по утвърден график.
- Гарантирано месечно възнаграждение.
- Допълнително материално стимулиране, обвързано с постигнати резултати.
- Допълнително материално стимулиране, обвързано с извънредно работно време.

В случай, че нашето предложение е интересно за Вас и ако искате да се развивате в сферата на събитията и търговията, то ние очакваме Ваша автобиография, заедно с актуална снимка.

С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за провеждане на индивидуална среща.

Месторабота: София.
Заплата: Бруто сума за получаване 1200 лв., плюс материално стимулиране, свързано с извънредно работно време. При отработено извънредно работно време, възнаграждението може да достигне до 1500 лв.

ВАЖНО НА ВАШЕТО ВНИМАНИЕ!
Интервю - събеседване ще се проведе само с одобрени кандидати на 26 и 27 октомври понеделник и вторник от 10 до 17 часа.