• Пълен работен ден
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 20.10.2020 още 8 дни

Охранители

Крон Секюрити ООД България, София

"Крон Секюрити" ООД е лицензирана за извършване на охранителна дейност на територията на Република България, с разгъната организационна структура на територията на цялата страна. Във връзка с разширяване на дейността, дружеството търси да назначи служители на длъжност „Охранител”, със следните отговорности и изисквания:

Компанията предлaга:
• Начална заплата 500 лв. чисто
• Осигуровки върху пълното трудово възнаграждение
• Бонуси за добро изпълнение на възложените им функции
• Възможност за професионална реализация
• Придобиване на професионална квалификация "Охранител"
• Фирмено обучение
• Униформено облекло
• Динамична работа в професионален екип

Отговорности:
1. Осъществява пропускателен режим в охранявания обект.
2. Проверява и реагира на сигнали, получени от изградените в обекта технически системи за сигурност.
3. Задържа лица, които с действията си създават опасност за живота и здравето на намиращите се в обекта граждани или увреждат имуществото им.

Изисквания към кандидатите :
• Образование – средно;
• Чисто съдебно минало;
• Без психофизиологични проблеми;
• Представителен външен вид;
• Kомуникативни и организирани;
• Лоялни към фирмата и отговорни към възложените им функции;
• Умения за работа в екип.

Oбекти за охрана: гр. София - търговски, административни и производствени обекти.
Предимства:
• професионален опит на подобна позиция

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания и желаете да станете част от екипа ни, изпратете CV. Тел за контакт: 0879350350