• Пълен работен ден
  • 1500-1600 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 20.10.2020 още 1 месеца

Асистент учител с английски език

АБЕЦЕ Комюникейшън ЕООД България, София

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси за свои клиенти - частна детска градина в кв. Драгалевци, асистент на учителя, владеещ английски език. Градината се намира на 5 мин.от центъра на Драгалевци.

1.Работно време:
- От понеделник до петък - 8-часов работен ден, на две смени: 8.00-16.00 ч или 10.00-18.00 ч.

2. Задължения:
• Подпомагане дейността на учителите в планирането, организирането и провеждането на образователно – възпитателния процес;
• Подпомагане дейността на учителите в планирането и извършването на диагностична дейност, свързана с прогреса и развитието на децата;
• Грижа за децата по време на учебни занятия и на други дейности, организирани от детската градина

3. Изисквания:
• Задължително е доброто владеене на Английски език
• С предимство ще се разглеждат документите на кандидатите със завършено висше образование по една от специалностите: „Предучилищна педагогика“, „Начална и предучилищна педагогика“, „Предучилищна педагогика с английски език” или студенти в изброените специалности.
• Задължително е изискването за предишен опит в работата с деца;
• Компютърна грамотност;

4. Екипът на детската градина ще се радва да станете част от него, ако сте:
• отговорен;
• обичате децата и вярвате в техните способности;
• отнасяте се с уважение към децата, техните родители и колегите Ви;
• имате желание да се развивате и обучавате;
• притежавате умения за работа в екип.

5. Работодателите предлагат:
• Стартова заплата: 1300 – 1400 лв нето; трудов договор и осугуровки; условия на труд съгласно Кодекса на труда в България;
• Бонусна система;
• Постоянен дългосрочен ангажимент;
• Въвеждащи обучения;
• Транспорт от център на кв. Драгалевци до детската градина и обратно;
• Работа в млад, амбициозен и енергичен екип

Необходими документи:
1. Автобиография и актуална снимка;
2. Необходимо е одобреният кандидат да има готовност да подготви медицинско свидетелство и свидетелство за съдимост.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимки и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г.