• Пълен работен ден
  • 2400-2600 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 20.10.2020 още 17 дни

Ръководител на Цех Разкрой – CNC лазерен разкрой

HMG LINKS Ltd България, София

Нашият партньор е международна компания, утвърдена в производството на метални съоръжения за игралната индустрия. Във връзка с разширяването на дейността на организацията, търсим да назначим отговорен и амбициозен Ръководител на цех разкрой – CNC лазерен разкрой (стоманен листов разкрой)

Основни задължения и отговорности:

Организиране и контролиране изпълнението на седмичните/месечните планове за производство
Обработване на чертежи на CAD софтуер
Подготовка на програми и настройка на машини за лазерно рязане (Amada, Mitsubishi, Trumpf, Mezak)
Контролиране спазването на технологията на производството

Изисквания:

Подходящо висше инженерно образование
Опит като програмист на CNC машини за лазерен разкрой
Умения за работа с CAD/CAM системи
Умение за разчитане на конструктивна и технологична документация
Аналитично мислене и нагласа за търсене на решения

Компанията предлага:

Работа в съвременно и модерно оборудвано промишлено производство
Работа с нови и съвременни машини с цифрово-програмно управление
Отлични условия на труд
Възможност за професионално развитие

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни актуалната си автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Удостоверение издадено от Министерството на труда и социалната политика под № 2356 / 19.09.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.