• Пълен работен ден
  • 1300-2000 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 21.10.2020 още 21 дни

СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ И ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

Си Ай Би ООД България, София

Ние сме водеща консултантска компания в областта на кредитното застраховане и управлението на търговския риск, част от международната група CREDEA. Наши клиенти са основно големи международни и български фирми, във всички бизнес сектори. Във връзка с разширяване на дейността си, търсим да назначим млад и динамичен човек на позиция специалист продажби и обслужване на клиенти.

Задължения:

∙ Идентифициране на нови възможности за продажби
∙ Принос в процеса на осъществяване на нови продажби
∙ Водене на преговори с потенциални клиенти
∙ Ежедневен контакт и обслужване на текущи клиенти
∙ Консултиране на клиентите за нашите услуги съобразно техните нужди
∙ Администриране на договори с текущи клиенти, изготвяне на отчети и справки свързани с тях

Изисквания:
∙ Отлични комуникативни и презентационни умения
∙ Английски език
∙ Висше образование или последен курс студент
∙ Компютърна грамотност ( Excel, Word, Outlook )
∙ Проактивен подход към потенциални клиенти и нови възможности за продажби
∙ Умения за работа в екип и позитивно отношение. Амбициозен и енергичен.
∙ Желание за дългосрочно обучение и професионална реализация

Предлагаме фиксирано възнаграждение плюс месечни бонуси, обвързани с резултатите, фирмено обучение, корпоративно развитие и приятелски настроен екип.