• Пълен работен ден
  • 1000-1200 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 21.10.2020 още 4 месеца

Кол център агент с български и гръцки

Донев Уърк ЕООД България, София

Агенция Донев Уърк ЕООД ,

набира служители за наш клиент в гр.София.
Фирмата е с дългогодишен стаж в сферата !

Свободни позиции :

  • кол център агент с български език за пълно и непълно работно време  /постоянна заетост/
  • кол център агентс български и гръцки на пълно  работно време

Задължения и отговорности:
* предоставя информация за продуктите и услугите на компанията, отговаря на запитвания по телефон ,
* установява проблема на клиента, обработва и регистрира информацията в базата данни;
* обработва обаждания  с цел разрешаване на проблема;
* комуникира с корпоративни и крайни клиенти.

* отговаряне на входящи и изходящи обаждания,относно въпроси свързани с различни проекти.

Изисквания към кандидатите:
* отлично владеене на български език и гръцки  език /писмено и говоримо/

* добра компютърна грамотност;

* добри комуникативни и аналитични умения;
* проактивност и положителна нагласа към работата.

Клиентът ни предлага:
* добро основно възнаграждение и бонусна система/ НЕ е обвързана с продажби/;
* отлични условия на работа в динамична и развиваща се компания с мотивиран екип от професионалисти.
* въвеждащо обучение и последващи професионални обучения;
* възможност за професионално развитие.

  • Възможност  за работа на график
  • Подходяща за студенти
  • Подходяща за пенсионери

Ако позицията представлява интерес за Вас, може да се свържете с мен или да изпратите вашата кандидатура на :

телефон  : 0899050020

Катрин Христова

e-mail : office@donevwork.com