• Пълен работен ден
  • 700-1000 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 21.10.2020 още 7 дни

Mаникюрист/ка

Центрове за красота Енигма България, Хасково

Mаникюрист/ка Верига Дерматокозметични центрове \"ЕНИГМА\" - център за професионално обучение маникюр, педикюр, фризьорство и козметика. Официален представител на Astonishing nails за България.
От 26 години \"ЕНИГМА\" е признат лидер в сферата на естетичната медицина. Изградена клиентела.

Предлага се :
работа за маникюрист/ка на заплата и процент , на трудов договор, платени осигуровки от Енигма или ПОД НАЕМ!
САЛОНА ИМА ПОСТОЯННА КЛИЕНТЕЛА ЗА МАНИКЮР
Отлично зареждане на продукти,луксозно работно място,отлично разработена козметика и фризьорство.

С възможност за водене на курсове и допълнителни доходи от тях

ИЗИСКВАНИЯ:
- средно образование
- удостоверение за завършен курс по специалността
- добра комуникативност и умения за работа в екип
- енергичност и желание за развитие и усъвършенстване
- кандидатите с опит са с предимство

ОТГОВОРНОСТИ:
- индивидуален подход към всеки клиент
- отговорност към извършваната работа
- лоялност

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Центърът е оборудван по най-новите Европейски стандарти, осигурен комфорт за клиенти и служители!

ЕНИГМА ХАСКОВО

Адрес: гр. Хасково 6300, Съединение 10 тяло А ет.3 /Лайф център/
моб.тел.: 0876777530