• Постоянна работа
  • Непълен работен ден, почасова
  • 700-1000 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 21.10.2020 още 7 дни

Козметик/чка

Центрове за красота Енигма България, Пловдив

Верига Дерматокозметични центрове \"ЕНИГМА\" - център за професионално обучение по козметика, масаж, маникюр, педикюр, фризьорство. Официален представител на Лаборатории Тегор и Astonishing nails за България.
От 26 години \"ЕНИГМА\" е признат лидер в сферата на естетичната медицина. Изградена клиентела.

Предлага работа за Козметик/чка на трудов договор. Заплащането е основна заплата + процент или по договаряне!

ИЗИСКВАНИЯ:
- опит на подобна позиция е предимство - минимален опит 2 год.
- добра комуникативност и умения за работа в екип
- енергичност и желание за развитие и усъвършенстване
- изградени трудови навици
- дисциплиниран/а

ОТГОВОРНОСТИ:
- индивидуален подход към всеки клиент
- отговорност към извършваната работа
- лоялност

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор
- възможности за високо заплащане
- отлично работно време

Центърът е оборудван по най-новите Европейски стандарти, с най-модерна и високо технологична апаратура, СПА продукти за лице и тяло на Лаборатории Тегор, осигурен комфорт за клиенти и служители!

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!

ЕНИГМА ПЛОВДИВ

Адрес: Пловдив 4000 ул. \"Сливница\" 8
тел.: 032 966330; 032 967696
моб.тел.: 0876777530