• Пълен работен ден
  • 750-1200 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 21.10.2020 още 8 месеца

ТЕХНИК ТЕЛЕКОМУНИКАЦИОННИ МРЕЖИ

КТ ДЕЛТА ООД България, Русе

Ние сме компания, занимаваща се с изграждане и експлоатация на мрежи за достъп до телекомуникационни услуги в гр. Русе и областта.Във връзка с дейността ни, търсим да назначим отговорни служители с желание за работа и развитие на позицията:

“ТЕХНИК ТЕЛЕКОМУНИКАЦИОННИ МРЕЖИ”

Основни задължения:

• Изграждане на мрежа за разпространение на телевизионни сигнали и достъп до интернет
• Свързване на нови абонати към мрежата настройка на телевизори и други крайни устройства
• Установяване и отстраняване на проблеми в мрежата
• Попълване на документация, редовно отчитане на извършената работа
• Спазване на етични правила и норми при комуникация с клиенти на фирмата

Изисквания към кандидатите:

• Основни познания и интереси в областта на електротехниката, електрониката
• Сръчност и умения за работа с различни инструменти и измервателна апаратура
• Възможност за пътувания и работа на открито
• Готовност за работа в екип и усвояване на нови знания и умения
• Шофьорската книжка категория "B"
• Компютърна грамотност
• Добри комуникативни умения

Ние предлагаме:

• Отлични работни условия в компания с високи стандарти на обслужване.
• Работа на пълен работен ден с дългосрочен ангажимент
• Служебен автомобил и телефон
• Работно облекло
• Стимулиращо възнаграждение – фиксирана заплата в зависимост от постиганите резултатите.
• Обучение и възможност за професионално развитие.

Начин на кандидатстване:

Ако проявявате интерес към позицията и считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своята автобиография и актуална снимка.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност.