• Пълен работен ден
  • 1500-2000 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 21.10.2020 още 16 дни

Автомонтьор

Жасмин-К ЕООД България, Стара Загора

Фирма Жасмин-К ЕООД е базирана в град Стара Загора и търговската ѝ дейност включва дистрибуция и продажба на моторни масла, антифризи, греси и ремонтни дейности. С цел разширяване на ремонтната ни дейност търсим да назначим автомонтьор за обект в Стара Загора.

Кандидатите трябва да притежават следните умения:

ОТГОВОРНОСТИ:
- ремонтни и диагностични дейности по автомобили
- смяна на консумативи
- смяна на моторни масла
- смяна на масла на ръчни скоростни кутии и диференциали
- смяна на масла на автоматични скоростни кутии
- смяна на спирачни дискове и накладки

ИЗИСКВАНИЯ:
- Познания в областта на устройството и ремонта на автомобилите - смяна масло и филтри, ремонт ходова част, работа с диагностични уреди и др.
- Предишен опит на подобна позиция
- Шофьорска книжка Кат. Б
- Отговорност към работата
- Вежливост и търпение към клиента

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна работа
- Мотивиращо възнаграждение
- Отлични условия на труд

Кандидатства се с актуална снимка и актуално CV. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.