• Пълен работен ден
  • 1500-2500 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 21.10.2020 още 3 месеца

Монтажник ВиК

КРАФТ ТРЕЙД ООД България, София

Във връзка с увеличения обем работа компанията набира специалисти за изграждане на ВиК инсталации.

Основни отговорности:
- Извършване на качествен монтаж на ВиК инсталации в съответствие с одобрените проекти и техническа спецификация;
- Отчита извършената дейност съобразно вътрешно фирмените правила и документи;
- Отговаря за спазването на поставените в графика срокове

Изисквания:
- Опит в монтирането на ВиК инсталации-задължително;
- Способност за работа в екип.
- Шофьорска книжка – (активен шофьор).

Предлагаме:
- Служебен автомобил, работно облекло, професионални инструменти;
- Целогодишна заетост;
- Заплата 1 500 - 2 500лева;
- Допълнителни бонуси при постигнати резултати
- Възможност за бързо развитие при показана компетентност и качествено изпълнение.

Ако това предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.