• Пълен работен ден
  • 1200-1700 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 22.10.2020 още 19 дни

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ/КА гр.СОФИЯ

Берьозка-България ООД България, София

"Берьозка" е верига Руски магазини за хранителни стоки.
Към настоящия момент веригата наброява над 50 магазина на територията на България, разположени в повечето големи областни градове в страната. Ако се интересуваш от работа в сфера на търговия, възможност за кариерен ръст и добро възнаграждение – ние сме точното място за теб! Във връзка с това обявяваме вакантна позиция
ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ/КА за гр.СОФИЯ.

Задължения за длъжността:
- Обслужване на клиенти в търговската зала;
- Активно консултиране на клиенти - какво представляват продаваните стоки, с какво се отличават те от аналозите на българския пазар, произход, вкусови качества;
- Работа с каса и касов апарат;
- Приемане и подреждане на стока, следене сроковете на годност;
- Поддържане търговския вид на стоките и състоянието на обекта, съгласно санитарните изисквания;

Изисквания:
- Отлични комуникативни умения;
- Позитивното общуване с клиентите в търговската зала е задължително;
- Афинитет и желание за развитие в сферата на търговията;
- Компютърна грамотност;
- Непушач;
- Руски език;

Ние предлагаме:
- Постоянна работа на пълен работен ден, трудов договор;
- НЕТНА ЗАПЛАТА ОТ 1000 лв до 1500 лв
- МНОГО ДОБРА БОНУСНА СХЕМА - възможност за допълнителен доход до 300лв;
- Възможност за работа на гъвкав график;

Условия за кандидатстване:
- Автобиография.
- Актуална снимка.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.