• Пълен работен ден
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 22.10.2020 още 2 месеца

Служител онлайн магазин с РУМЪНСКИ ЕЗИК

ЛЮБОМИР ЛИЧКОВ ЕТ България, София

Ние от LINSON MOTO - вносител на мото екипировка и части за мотори, търсим своите нови и амбициозни служители.

Основни задължения:

  • Приемане на обаждания и потвърждаване на поръчки по телефона;
  • Комуникация с клиенти на ФБ страница, чрез email и месинджър
  • Решава оперативни казуси;
  • Подготвяне на пратки;
  • Работи с база данни и взаимодействие с куриерски фирми;

Изисквания:

  • Перфектно владеене на РУМЪНСКИ ЕЗИК
  • Внимание към детайлите;
  • Отговорно отношение към работната дейност
  • Организираност, прецизност и аналитично мислене
  • Търсим позитивен и лоялен служител на пълен работен ден.
  • Умение за комуникация с клиенти, водене на непринудени разговори и учтив изказ;
  • Да имат търговски усет;
  • Компютърна грамотност;
  • Мотивация за постигане на високи резултати.

Ние предлагаме:
  • Приятна, динамична работа позитивен и приятелски екип;
  • Трудов договор с редовно заплащане;
  • Конкурентно основно възнаграждение;
  • Коректно отношение;
  • Въвеждащо обучение;