Информация
  • Временна работа
  • Непълен работен ден, почасова
  • 800-1000 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 22.10.2020 още 21 дни

Технически секретар в Учебен Център

ИВКАР ЕООД България, Пловдив

За техническото и административно обслужване на дейността на Център за Професионално Обучение търсим служител на непълен работен ден.

ИЗИСКВАНИЯ ОТНОСНО КВАЛИФИКАЦИЯТА
- Опит на сходна позиция или в сферата на образованието е ПРЕДИМСТВО;
- Добра компютърна грамотност. Владеене на MS Office и Microsoft Excel;
- Работа в онлайн среда с платформа на НАПОО;
- Умения за разговори по телефон и поддържане на контакт;

ИЗИСКВАНИЯ ОТНОСНО ЛИЧНОСТТА
- Висока лична отговорност;
- Конфиденциалност, лоялност, организираност;

ОТГОВОРНОСТИ
- Запознаване с методите на организация на курсове и документиране
- Подготовка и създаване на учебни планове
- Приемане на обаждания и регистрирането им
- Извършване на обаждания във връзка с организация на курсове
- Прием на документи, регистриране
- Попълване на данни в онлайн платформа, web-site, facebook
- Принтиране на документи
- Пътуване в рамките на града до институции
- Провеждане на организационна среща с курсисти
- Материално отговорно лице на каса

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ
- Работа в приятна работна среда;
- Фирмено обучение;
- Възможности за непълен работен ден
- Почасово заплащане

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
- Актуално CV;

Сериозни, професионално подготвени кандидати, с необходимия опит, отговарящи на посочените изисквания за заемане на длъжността, Очакваме Вашите Автобиографии.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Контакт ще установим само с одобрените кандидати.

Работим при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.