• Пълен работен ден
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 22.10.2020 още 5 дни

Организатор производство участък "Монтажно-заваръчен"

Метал ЕАД България, Шумен

Основната дейност на МЕТАЛ ЕАД е проектиране и производство на специализирани палети с приложение в автомобилната индустрия, за различни компании, като TOYOTA, SCANIA, VOLVO, VOLKSWAGEN, OPEL, RENAULT, както и други нестандартни метални конструкции и стандартни палети.
Във връзка с разширяване на своя екип, Метал ЕАД - гр. Шумен, търси да назначи Организатор производство участък "Монтажно заваръчен".

Основни задължения:
- Организира и осъществява управлението на производствената дейност в участък "Монтажно заваръчен";
- Получава заготовките от междинен склад на участък "Заготвителен";
- Разпределя задачите и заготовките по работните постове;
- Подготвя производствения график на участък "Монтажно заваръчен";
- Следи за актуалноста и изпълнението на поставените цели, записани на информационно табло в участъка;
- Отчита извършената в участък "Монтажно заваръчен" работа.

Изисквания :
- средно / висше техническо бразование;
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- добра компютърна грамотност (работа с Excel, Word);
- организираност, умение за работа в екип и отговорност
- мотивация за работа и дългосрочна заетост.

Ние предлагаме:

- въвеждащо обучение;
- постоянен трудов договор;
- редовно заплащане;
- петдневна работна седмица.