• Пълен работен ден
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 22.10.2020 още 5 месеца

ШЛОСЕР

AQ Magnit AD България, Годеч

АК Магнит АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), която е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Клиенти са ни глобални индустриални лидери като Bombardier, ABB, Alston, Siemens, Mitsubishi и др. Нашият ангажимент за тотално качество превръща нашите клиенти в дългосрочни партньори.

Ние сме водещ производител на широка гама индуктивни компоненти, релета и др. продукти за електротехническата индустрия. Нашите изделия намират приложение в някои от най-големите индустрии като електроника, самолетостроене, във високоскоростните влакове, атомни електроцентрали и др.

Компанията е базирана в гр. Годеч, намиращ се на около 50 км от София.

Във връзка с развитието на нашия екип търсим да назначим

ШЛОСЕР

Отговорности:
  • Студена обработка на детайли и заготовки от различни видове материали на специализирани машини, съгласно изискванията на конструктивната и технологична документация – огъване, рязане, изпилване, нарязване на резба, пробиване на отвори  и други.
  • Оразмеряване и изработване на детайли с различна сложност и конфигурация, разчертаване и центроване на отвори, нарязване на резби, изпилване на профили и др.
  • Демонтира инструменти за ремонт и заточване, почиства и смазва инструменти, монтира и изпитва режещи инструменти
  • Следи за качеството и изправността  на използваните материали, детайли, инструменти и приспособления

Изисквания:

  • Опит на подобна позиция
  • Работа с техническа документация
  • Изпълнителност и отговорност
  • Средно образование
  • Умения за работа в екип
  • Отговорност и мотивация за постигане на резултати
  • Предишен опит в производство и технически познания ще се считат за предимство

Нашето предложение:

  • Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения
  • Отлични условия на работа в международна компания
  • Мотивиращо възнаграждение и социални придобивки
  • Ваучери за храна
  • Допълнителна здравна застраховка
  • Професионални обучения
  • Организиран транспорт до работното място

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля изпратете своята автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.