• Пълен работен ден
  • 1300-1301 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 22.10.2020 още 15 дни

ПОМОЩНИК МАЙСТОР ГИРОС/СКАРА

Белла България АД България, София

"Белла България” AД е най-големият производител на хранителни продукти в страната и водещ представител на индустрията в Югоизточна Европа. Събира под един покрив водещи марки, продукти и услуги, които предлагат най-доброто съотношение цена-качество. Портфолиото му съдържа над 200 продукта, произвеждани под собствени и частни марки в 9 преработвателни предприятия. Компанията търси да присъедини към екипа си:

Помощник Майстор Гирос/ Скара

Задължения:

- Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид;

- Осигурява правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне;

- Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;

- Правилно експлоатира съоръженията в обекта;
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място.

Изисквания:

- Задължителен опит;

- Комуникативност, организационни умения и умение за работа в екип;
- Отговорност и лоялност.
- Сръчност и енергичност;

- Мотивация за работа

Ние предлагаме:

- Въвеждащо обучение;
- Мотивиращо и навременно възнаграждение;
- Приятна работна атмосфера;
- Работа в сплотен и мотивиран екип;
- Възможност за развитие в стабилна компания.