• Пълен работен ден
  • 610-850 лв/месечно
  • Служители, работници
  • Не се изисква опит
  • 22.10.2020 още 12 дни

Консултант - продажби

Мебели Уника ЕООД България, Септември

Мебелна фабрика „МЕБЕЛИ УНИКА“ търси да назначи енергична и позитивна личност  за работа в шоурума ни (намиращ се на изхода от град Септември, посока Велинград) на длъжност Консултант - продажби. Фирмата ни очаква дисциплиниран и отговорен  кандидат, който да стане част от сплотения ни колектив.

Ние предлагаме:
- Отлични условия на работа сред млад и приятен колектив
- Осем часов работен ден
- Постоянен Трудов договор

-Неделя и понеделник – почивни дни
- Добро Възнаграждение

Изисквания към кандидатите:
- Познания в областта на Microsoft Word, Excel
- Спазване стандартите на обслужване и фирмената политика.
- Лоялност и отговорност към работния процес

Задължения и отговорности::
- Консултиране на клиентите
- Обработване на запитванията в социалните мрежи.

За кандидатстване по обявата, моля изпратете CV.
За повече информация: тел.: 0890 513 519