• Пълен работен ден
  • 1000-1200 лв/месечно
  • Експерти, специалисти
  • Не се изисква опит
  • 22.10.2020 още 8 дни

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

NITEC Ltd. България, София

NITEC е търговска фирма и е сред лидерите на българския пазар за филтри за електроуреди (торбички за прахосмукачки, филтри за кафе и чай, филтри за фритюрници и аспиратори). Внасяме и дистрибутираме също кафеварки GAT, тигани TVS, готварски силиконови форми SILIKOMART, ароматизатори, кани и филтри за вода BARRIER, BWT и AQUASELECT.

Ние сме екип от млади и ентусиазирани колеги. Ако вие търсите редовно и справедливо заплащане, нормално работно време и възможност за професионално израстване, то ние можем да ви предложим работа в компания с 25-годишна история и стабилни позиции.

Във връзка със своето развитие компанията търси да назначи търговски представител за гр. София.

ИЗИСКВАНИЯ:
- комуникативност, инициативност, енергичност
- умения за лично организиране и търговски усет
- шофьорска книжка кат. В и опит за гр.София
- компютърна грамотност - MS OFFICE (Word, Excel)

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Посещавате регулярно клиентите
- Грижите се за добро изложение на продуктите в търговските обекти
- Посещавате нови клиенти, представяте продукти и изготвяте оферти
- Следите пазара: потенциални клиенти, конкурентни продукти, тенденции

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- работно време - от понеделник до петък, 9:00 -18:00 часа
- трудов договор, социални придобивки (ваучер)
- фирмено обучение
- служебен телефон
- служебен автомобил
- работа в млад и динамичен екип
- фиксирано възнаграждение + бонусна схема, съобразена с постигнатите резултати

Ако нашето предложение ви интересува, моля изпратете автобиография и снимка.

За интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.